افزار گستر
پنج شنبه , مهر ۳ ۱۳۹۹
خانه / کارتریج تونر فابریک کونیکا / خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا باکیفیت صادراتی

خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا باکیفیت صادراتی

خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا با کیفیت صادراتی، عرضه کارتریج تونر به صورت عرضه مستقیم تونر و عرضه اینترنت تونر در ایران وجود دارد، که با جستجو در اینترنت می توان برای خرید کارتیج تونر به راحتی نمایندگی فروش تونر را پیدا کرد.

صادرات کارتریج تونر فابریک از پایانه مرزی مهران

صادرات کارتریج تونر فابریک از پایانه مرزی مهران، نیز انجام میگیرد، در واقع فروش کارتریج تونر به کارخانه تولیدی تونر که تولید تونر فابریک دارند، بستگی دارد. بازار کارتریج تونر برای خرید عمده تونر گسترده است و تنوع زیادی به لحاظ سطح کیفی محصولات و قیمت های مختلف برای وی وجود دارد.

امروزه تولید تونر تبدیل به یک تجارت جهانی شده است، بطور معمول تونرها در سایزهای ١۶-١۴ میکرومتر هستند اما گاهی برای ارتقاء کیفیت تصویر میزان تونر را به ١٠-٨ میکرومتر برای هر ۶٠٠ نقطه در اینچ کاهش یافته است. تونرها استاندارد کنترل کیفیت برای میزان کاهش تونر برای بالا بردن کیفیت تصاویر ر ا دارند.

توصیه ی مراقبتی و مهم این است که اگر تونر روی پوست ریخته شود می توان آن را با آب سرد و شوینده های رایج از روی پوست بدن پاک کرد. برای سایر سطوح نیز آب سرد مورد استفاده قرار می گیرد. هرگز از آب گرم برای پاک کردن تونر استفاده نکنید. زیرا آب گرم و داغ باعث چسبندگی تونر به سطح شده و پاک کردن آن دشوار خواهد شد.

بهترین مارک کارتریج تونر فابریک در ایران

بهترین مارک کارتریج تونر فابریک در ایران، تونری است که فاکتورهای مهم و اساسی یک تونر با کیفیت را دارا باشد. کاربرد تونر فابریک یکی دیگر از مسائلی است که باید قبل از خرید به آن توجه نمود. یکی از فاکتور های مهم در خرید دانستن فرق جوهر با تونر است.

جوهر که در کارتریج پرینترهای جوهرافشان بکار می رود، مایعی رنگی است که یا با رنگ درست می شود و یا با رنگدانه.

در پرینتر های جوهرافشان قطرات بسیار ریز جوهر از نازل پرینتر روی کاغذ خارج می گردد. نازل را می توان بعنوان شلنگ کوچکی تصور کرد که در هر ثانیه هزاران بار قطع و وصل می گردد. نرم افزار های چاپگر های حرفه ای و پیچیده، کنترل نازل را برعهده دارند و جریان جوهر را طبق الگوهای دقیقی تنظیم می کنند.

خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا

دو طبقه بندی کلی در پرینترهای جوهر افشان وجود دارد، یکی مبتنی بر رنگ و دیگری مبتنی بر رنگدانه انواع مبتنی بر رنگ شامل محلول رنگ می باشد. از سوی دیگر جوهر های رنگدانه ای، پودر فوق العاده ریزی می باشد که در مایع معلق شده است. تونر، پودری خاص با فشردگی و غلظت زیاد است. تونر در شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی و سیاه‌ و‌ سفید به کار می رود. تونر در پرینترهای لیزریِ رنگی شامل رنگهای مشکی، آبی، زرد و قرمز است. ترکیبات تشکیل‌ دهنده‌ی تونر در محصولات هر شرکت و کارخانه‌‌ی سازنده‌‌ی آن می‌تواند متفاوت باشد.

از طرف دیگر باید توجه داشت که در هر پرینتری نمی‌توان از هر نوع تونری استفاده کرد، اما در یک نگاه کلی ترکیبات اصلی پودر تونر شامل: پودر کربن، پلیمرهای خاص، پلی‌استر، رزین و اکسیدآهن می‌ باشد که پودر کربن بیش‌ ترین ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی آن است. بررسی ویژگی تونر فابریک کمک می کند تا بهترین مارک تونر را انتخاب کنیم.

تونر فابریک ۴۵۲ متعلق به دستگاه کونیکا مینولتا بوده و یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین مدل کونیکا مینولتا میباشد تونر فابریک ۴۵۲ در چهار رنگ cyan / magenta / black / yellow عرضه میشود که با رنگ مشکی در سطح پوشش ۵ درصد تعداد ۴۵۰۰۰ برگ و با هر کدام از سایر رنگها ۳۰۰۰۰ برگ چاپ میزند وزن تونر فابریک کارتریج مشکی ۹۰۰ گرم و وزن تونر فابریک کارتریج زرد ۵۱۰ گرم و وزن تونر فابریک کارتریج قرمز ۵۱۰ گرم و وزن تونر فابریک کارتریج آبی ۵۱۰ گرم میباشد.

خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا

تونر فابریک را در اصطلاح oem مینامند و تنها محصولی است که با مصرف آن عمر ایمیج یونیت ها در وضعیت کاملا استاندارد قرار میگیرد و همینطور سایر یونیت های مهم اعمم از ترانسفر یونیت و یونیت هیتر با تایم لایف تعریف شده از سوی شرکت سازنده به کار خود ادامه میدهد. استفاده از تونر فابریک کونیکا باعث کاستن از هزینه های سرویس میگردد و در نتیجه از استهلاک بی رویه دستگاه نیز جلوگیری به عمل میاید.

تونر در گذشته با استفاده از ترکیباتی شامل اکسید آهن و کربن ساخته می‌شد اما امروزه به منظور افزایش کیفیت در چاپ از ترکیب کربن و نوعی پلیمر ساخته می‌شود. اما چگونه است که این پودر جامد بعد از چاپ در قالب جوهر بر روی کاغذ دیده می‌شود؟ در واقع همین پودر نیز برای چسبیدن به کاغذ باید ذوب شود اما این فرایند با حرارتی از طرف فیوزهایی در داخل پرینتر انجام می‌شود.

این جوهر جامد یا تونر برای ذخیره نیاز به یک انبار یا به عبارتی یک مخزن دارد که از نظر علمی تر به آن «کارتریج» می گویند.

نمایندگی مرکزی کارتریج تونر فابریک کونیکا در شمال کشور

نمایندگی مرکزی کارتریج تونر فابریک کونیکا در شمال کشور، در استان مازندران، شهر کلاردشت و سایر استان ها و شهر های شمالی می باشد. مسئله ی مهم در خرید این کارتریج ها دانش اطلاعات کافی و تشخیص اصل بودن آن است، که نمایندگی خارجی آن دارای سایت شخصی خود می باشد که می توان از این طریق نیز خرید کرد.

بزرگترین بازار خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا

بزرگترین بازار خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا، از تولید کارتریج تونر کونیکا تا فروش و پخش آن در سراسر کشور و حتی صادرات آن گسترده شده است، شرکت صادراتی تونر، انواع و مدل های زیادی از این تونر ها را به بازار عرضه کرده است. از مشخصه‌های اصلی وجود هولوگرام بر روی بسته کارتریج است که توسط یک تکنولوژی خاص ساخته شده و هولوگرام طرح کیفیت مشابه آن را ندارد.

خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا

می‌توان گفت که هولوگرام فابریک را نمی‌توان بصورت سالم از جعبه آن جدا نمود و پس از جداسازی مخدوش می‌شود. هولوگرام نمونه چینی خاصیت هولوگرام اورجینال را نداشته و بیشتر به برچسب شبیه است که به راحتی از روی جعبه جدا می‌شود. ویژگی دیگری که می توان از روی این هولوگرام به اورجینال یا غیر اورجینال بودن کارتریج پی برد به شرح زیر است:

جعبه را به جلو و عقب حرکت دهید در این صورت علائم “OK” و “√” که بر روی برچسب قرار دارند باید در جهت مخالف حرکت کنند. درصورتی‌که جعبه را به سمت راست و یا چپ حرکت دادید علائم برچسب باید در همان جهت حرکت کنند. علاوه بر این برچسب دارای یک کد منحصر به‌ فرد است که می‌توانید با استفاده از گوشی هوشمند خود با برنامه QR code scanner و یا برنامه HP SureSupply معتبر بودن آن را بررسی کنید. اگر پاسخ برنامه مثبت باشد، پس شما می‌توانید به اصل بودن کارتریج اطمینان کنید، در صورت نشان دادن پاسخ نامعتبر ممکن است کارتریج اصل نباشد.

استقبال مردم از خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا

استقبال مردم از خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا، از جمله خوش اقبالی است که برای گسترش این بازار بسیار موثر است. تونر کونیکا ۸۰۰۰ – TN615 محصولی است که در این سال های اخیر در بین مشتریان از استقبال بالایی برخوردار شد. در ادامه به برخی از دلایل می پردازیم:

تونر کونیکا ۸۰۰۰ – TN615 وزن معادل ۱۵۰۰ گرم دارد که با تهیه آن می توان ۳ بار کارتریج دستگاه ۴۵۲ را توسط آن پر نمود.

 از این رو بین مشتریان از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است. اما باید به این نکته هم اشاره نمود که این تونر برای دستگاه صنعتی کونیکا ۸۰۰۰ تهیه شده که داخل دستگاه های دیگر هم می توان استفاده نمود.

طبیعتاً تفاوتی با تونر TN613 کونیکا ۴۵۲ دارد و به یکی از این تفاوت ها می توان مقدار دولوپر موجود در این تونر اشاره کرد.

مشتریان عزیز باید توجه داشته باشن با هربار تهیه این تونر پس از اتمام آن حتماً باید تونر فابریک داخل دستگاه قرار داده تا دولوپر داخل ایمیج یونیت بازیابی و شارژ شود.

در غیر اینصورت در صورت استفاده مداوم از تونر ۸۰۰۰ برای دستگاه کونیکا سری ۴۵۲/۵۵۲/۶۵۲ و همچنین سری ۶۵۴، چاپ شما دچار سایه می شود و درام ها ضعیف می شوند که این امر بخاطر استفاده و نوع تونر ۸۰۰۰ می باشد.

چرا که این تونر برای استفاده در دستگاه های صنعتی کونیکا تولید شده که در آن دستگاه ها درام ها و مجموعه ایمیج یونیت بسیار قوی تر و بزرگ تر از دستگاه های اداری کونیکا می باشند.

همچنین توصیه می شود پس از استفاده از تونر کونیکا ۸۰۰۰ – TN615 مقداری دولوپر هم داخل ایمیج یونیت می توانید اضافه(سرریز) کنید که می تواند کمک به بازیابی دولوپر دستگاه نمود.

وزن خالص هر رنگ تونر ۱۵۰۰ گرم تهیه شده از نمایندگی های آمریکا و کانادا این تونر فابریک دستگاه کونیکا ۸۰۰۰ می باشد ولی قابل استفاده در سایر مدل های کونیکا نیز می باشد و با توجه به وزن بالای این محصول بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت کارتریج تونر فابریک با ارسال رایگان

قیمت کارتریج تونر فابریک، محدوده ای بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان و به بالا وجود دارد، البته این قیمت ها ثابت نبوده و در هر سال متفاوت است، این تفاوت قیمت به شرایط اقتصادی کشور و میزان هزینه گمرک بستگی دارد.

فروش کارتریج تونر با گارانتی ۳ ساله

بطور کلی از نظر تفاوت کارتریج اورجینال با طرح یا چینی موجود در بازار ایران به سه دسته تقسیم میشود:

کارتریج درجه یک: با توجه به رشد قیمت های کارتریج در چندماهه اخیر اول کارتریج اقدام به واردات کارتریج های طرح با کیفیت بالا و در حد اصل نموده، لازم به ذکر است درام و چیپست اورجینال از کشور چین و پودر ساخت ژاپن است. این کارتریج دارای استانداردهای شرکت HP هستند و هیچ گونه آسیبی به پرینتر نمی رساند و از نظر هزینه به صرفه و دارای گارانتی تعویض است.

کارتریج درجه دو: این کارتریج‌ها نیز ساخت کشور چین است اما موقع ثبت سفارش این مدل از کارتریج به خاطر کاهش دادن هزینه از طرف سفارش دهنده از کیفیت آن کاسته شده و بسیاری از قطعات موجود در کارتریج دارای کیفیت پایین است و پودر موجود در آن نامرغوب بوده و تعداد برگی که چاپ می‌کند بسیار کم می‌باشد و در برخی موارد حتی به پرینتر آسیب می رساند.

کارتریج درجه سه: این دسته از کارتریج‌ها که به کارتریج‌های شارژی یا ریفیل(Refill Cartridge) نیز معروف هستند. که در واقع کارتریج های مصرف شده ای هستند که کاست آنها رنگ شده و قطعات آن‌ها همگی کارکرده است. این دسته از کارتریج‌ها در کارگاه های زیرزمینی شارژ شده و پس از قرار دادن نوار پلمپ روی آن بعد از بسته بندی به بازار فروش وارد می‌شوند که گاهاً به خاطر این‌که قطعات کارتریج کارکرده هستند تا انتهای کار نمی‌تواند مصرف شوند.

پخش کارتریج تونر فابریک کونیکا در تهران

پخش کارتریج تونر فابریک کونیکا در تهران

پخش کارتریج تونر فابریک کونیکا در تهران، توسط نمایندگی های مجاز فروش ماشین های اداری عرضه می گردد. کارخانه تولیدی تونر با تولید تونر فابریک، خریدار عمده تونر را با عرضه محصولات با کیفیت به خود جلب می کند. به دلیل وجود نمونه های تقلبی در بازار مشتریان به دنبال جنس با کیفیت و قیمت مطالب هستند که تنها نمایندگی فروش تونر معتبر به این امر دست پیدا خواهد کرد.

فروشنده کارتریج تونر فابریک کونیکا به قیمت تولید

 

فروشنده کارتریج تونر فابریک کونیکا به قیمت تولید، اکثرا می توانند نمایندگی های بدون واسطه ی خود شرکت ها باشند که این محصولات را به قیمت تولید عرضه کنند اما نکته ی مهم این است که اگر کارخانه ی تولیدی اجناس خود را به قیمت تولیدی پخش نماید، نه تنها سودی کسب نکرده است بلکه متحمل ضرر نیز خواهد شد.

تهیه کارتریج تونر فابریک کونیکا با نازلترین قیمت

تهیه کارتریج تونر فابریک کونیکا با نازلترین قیمت، را اغلب می توان از نمایندگی های عمده ی این اجناس پیدا کرد، اکثر نمایندگی های معتبر و اصلی این نوع تونر، قیمتی مناسب را نسبت به سایر فروشندگان ارائه می کنند، بنابراین برای خرید با کیفیت و با قیمت مناسب بهتر است از نمایندگی اصلی خریداری شود و یا در صورت عدم دسترسی، با جمع آوری اطلاعات کیفیت و قیمت این اجناس، از سایر فروشندگان و مقایسه ی آن ها اقدام به خرید کرد که این کار بیشتر مناسب ادارات و مراکزی است که قصد خرید عمده ی این تونر را دارند.

خرید کارتریج تونر فابریک کونیکا

مرکز خرید بهترین تونر فابریک کونیکا در شیراز

مرکز خرید بهترین تونر فابریک کونیکا در شیراز، در نمایندگی فروش آنها عرضه می شود که می توان به پردیس ماشین های اداری ملاصدرا و دیگر نمایندگی ها، اشاره کرد.

تولید کارتریج تونر در بسته بندی های استاندارد

تولید کارتریج تونر در بسته بندی های استاندارد یکی ار فاکتورهای مهم فروش هر شرکتی است. برای این منظور باید تفاوت و برتری محصولات را لا نوع بسته بندی و نوشتن اطلاعات درست روی آن ذکر کرد. برتری اصلی پرینترهای لیزری نسبت به پرینتر های جوهرافشان استفاده آن ها از کارتریج لیزری به جای جوهرافشان است که این عامل سبب می شود همانطور که عرض شد کارتریج های لیزری بسیار دیرتر از کارتریج های جوهرافشان خشک شوند و سوختن هد دستگاه یا از بین رفتن نازل های آن شود.

ضعف اصلی پرینترهای لیزری این است که در مجاورت رطوبت تونر یا پودر کارتریج گلوله شده و بعد از مدتی مانند سنگ خشک می شود و این موجب آسیب به قطعات داخلی کارتریج نظیر اتصالات، مگنت، فوم و در نهایت درام شده و کارتریج قفل می کند. جهت خرید و دریافت آخرین قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650