افزار گستر
پنج شنبه , مهر ۳ ۱۳۹۹
خانه / تونر پرینتر / فروش تونر پرینتر درجه یک ارزان قیمت

فروش تونر پرینتر درجه یک ارزان قیمت

ابتدا در مورد تونر پرینتر باید گفت که شامل ذرات بسیار ریزی می باشد که در پرینتر لیزری و یا دستگاه های فتوکپی به جای جوهر مورد کاربرد قرار گرفته و روند چاپ را به خوبی امکان پذیر می نماید. قابل ذکر است که تونر در رنگ بندی های متعددی موجود بوده و بسیار بهتر از جوهرهای قدیمی، از خود کارکردهای لازم را برای چاپ تصاویر یا نوشته های مختلف نشان می دهد. اکنون با وجود استفاده‌ی زیادی از این محصول در حوزه های مختلف چاپ و نشر به عمل آمده و تبدیل به یکی از ابزارهای اساسی شده؛ فروش تونر پرینتر درجه یک ارزان قیمت توسط مراکز برتر انجام گرفته است.

جایگاه انواع تونر ایرانی در بازار اروپا

در گذشته از جوهرهایی معمولی در دستگاه های پرینتر یا دستگاه های فتوکپی استفاده می شد که با خود گاهی مشکلاتی را نظیر کیفیت چاپ پایین یا پررنگ و کمرنگ شدن حروف و تصاویر چاپی را در بعضی از قسمت ها به همراه داشتند. اما امروزه با وجود روی کار آمدن تونر که نوعی پودر رنگ برای دستگاه های نامبرده تلقی می گردد؛ دیگر جوهرهای قدیمی از میان رفته و این محصول جایگزین آن ها شد.
قابل ذکر است که از تونر برای قسمتی از دستگاه های پرینتر که به عنوان کارتریج شناخته می شود؛ کاربرد به عمل آورده و عملیات چاپ را توسط آن انجام می دهند. در بیان مزیت های تونر می توان این موارد را اعلام کرد:

 • با برخورداری از رنگ بندی های متنوع، امکان چاپ های رنگی و زیبایی را به وجود می آورد.
 • همچنین تسریع روند چاپ را با مشخصات بسیار خوب خود ممکن می سازد.

بنابراین افرادی که در فرآیند چاپ، تونر به همراه کاغذهای مرغوب را در اختیار داشته باشند؛ می توانند از کیفیت فوق العاده تصاویر یا متون چاپ شده، بهره مند گشته و لذت وافر را ببرند. حالا با وجود کاربرد بالای تونرهای ایرانی که توسط شرکت های مطرح با ویژگی های مطلوب ارائه شده اند؛ تجارت گسترده ای از جمله تجارت اینترنتی تونر توسط مراکز برتر رخ داده که منجر به صادرات این محصول در بازارهای اروپایی شده و جایگاه آن را در این بازارها به سطوحی عالی رسانده است.

بازار خرید و فروش تونر پرینتر در سراسر کشور

همانطور که گفته شد؛ تونر از پودرهای قابل استفاده در برخی از پرینترها است که دارای ذرات کربنی و پلیمری بوده و در مقایسه با تونرهایی که قبلاً تولید می شدند؛ پیشرفته بیشتری را حاصل نموده است.
امتیازات ویژه جدیدترین تونر پرینتر را در مقایسه با آن هایی که در گذشته استفاده می شد؛ می توان در این موارد جستجو کرد:

 • دارای ذرات ریزتر و کوچک تری می باشد.
 • به همین جهت روی بافت کاغذ بهتر نفوذ کرده و ذوب خواهد شد.
 • در نتیجه ماندگاری بالاتری را روی کاغذ از خود نشان می دهد.

در ادامه توضیحات می توان عنوان کرد که از تونر پرینتر برای دو گروه کلی از پرینترها بهره می برند که عبارتند از:

 1. تونرهای رنگی برای پرینترهای لیزری
 2. تونر تک رنگ مشکی برای پرینتر تک رنگ

هر یک از این تونرها اثراتی فوق العاده را در دستگاه های مذکور از خود بروز داده که منجر به جانشینی کلی آن ها در امور مربوط به چاپ شده است. به دنبال همین امر، بازار خرید و فروش تونر پرینتر در سراسر کشور با ارتقا و رواج بیشتری همراه بود و به افزایش درآمد فروش تونر نزد فروشندگان و تاجران این محصول منجر گشته است.

کیفیت بالای تونر به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای تونر به چه عواملی بستگی دارد؟باید در انتخاب تونر دقت کرد تا تونری مناسب و با کیفیت را انتخاب نمود که اگر جز این باشد؛ ممکن است اختلالاتی مشکل آفرین را در فرآیند چاپ، بخصوص چاپ های عمده به وجود بیاورد. پس اولین فاکتوری که باید در انتخاب تونر در نظر گرفت، کیفیت و مرغوبیت آن است که به نظر می رسد در برندهای معتبر عرضه کننده این محصول، این ویژگی به خوبی رعایت شده است. پس اگر دنبال تونر بسیار خوب هستید؛ اگر در بین مارک های معتبر و معروف این محصول به دنبال آن بگردید؛ مسیر خود را کوتاه تر و خود را به هدفی که دارید؛ نزدیک تر خواهید کرد.

خیلی ها می پرسند که کیفیت بالای تونر به چه عواملی بستگی دارد؟ در جواب باید گفت که این مسئله متاثر از خیلی از عوامل می باشد که دو تن از مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • ریز بودن ذرات تونر است که باید گفت این ذرات هرچقدر ریزتر باشند؛ نشان از کیفیت بیشتر تونر داشته و چاپ بهتری را رقم خواهند زد.
 • نکته قابل توجه بعدی این است که تونرهای باکیفیت همراه با کارتریج به فروش می رسند و این در حالیست که تونرهای معمولی، در بطری های متعدد عرضه می گردند.

اگر هم به طور کلی می خواهید از مشخصات تونر خوب مطلع شوید؛ بهتر است موارد زیر را دنبال نمایید:

 1. تونر خوب به سرعت روی کاغذ چاپ شده و در همه سطوح به صورت یکسان چاپ می گردد.
 2. حاوی رنگ بندی های بیشتری بوده و برای چاپ هایی که نیازمند رنگ های متعدد هستند؛ مناسب می باشد.
 3. این تونر بعد از چاپ روی کاغذ پخش نشده و چاپی تمیز را در اختیار چاپگران قرار می دهد.

خریدار تونر پرینتر ایرانی اصل

تونر از میزان غلظت و فشردگی بالایی برخوردار بوده و شامل رنگ هایی از قبیل تونر قرمز، تونر زرد، تونر مشکی و تونر آبی می باشد. موضوع دیگری که قابل ذکر می باشد؛ این است که وجود تونر در تمامی امور چاپی تبدیل به امری ضروری شده که این مسئله عرضه تونر پرینتر را توسط مراکز مختلف فروش میسر نموده است.
بنابراین اگر خریدار تونر هستید و خواهان دسترسی به تونر ایرانی اصل می باشید؛ بهترین اقدامی که می توانید انجام دهید؛ اقدام از طریق مراکز معتبر فروش می باشد. در این صورت زودتر به محصولی که مورد نیازتان است؛ دست خواهید یافت. لازم است نکاتی را در رابطه با خرید تونر پرینتر، خدمت شما خریداران محترم ذکر نماییم که بتوانید خرید باکیفیت و سریع تری داشته باشید:

 • دقت کنید که حتماً و لزوماً تونر اصل و باکیفیت را برای خرید انتخاب کنید که اولاً چاپ بهتری را رقم زده و دوماً از پرینتر خود محافظت نمایید.
 • در غیر اینصورت، نتیجه ای جز کیفیت بد چاپ و آسیب پرینترها عایدتان نخواهد شد.
 • اگر سعی کنید که تونر را صرفاً از برندهای معروف انتخاب کنید؛ در این صورت سیاهی روی صفحه پرینتر نیز مشاهده نخواهد شد.

شرکت واردات و صادرات تونر پرینتر در تهران

شرکت واردات و صادرات تونر پرینتر در تهران

تونر پرینتر که امروزه در صنعت چاپ با اهمیت و کاربردی بیش از پیش مواجه شده است؛ منجر به گسترش روابط تجاری گسترده ای در قالب صادرات یا واردات شده است. ضرورت کاربردی این محصول، برخی از فروشندگان و تاجران را به تجارت تونر مشغول کرده و درآمدزایی بالایی را برای آن ها ایجاد نموده است.

اکنون نه تنها از داخل ایران و توسط شرکت های بزرگی تحت عنوان شرکت صادرات تونر، صادرات های عمده ای به بازارهای خارجی صورت گرفته و تجارت تونر پرینتر را موجب گشته است؛ بلکه توسط تعداد زیادی از شرکت های بازرگانی تونر پرینتر، عملیات وسیعی در قالب واردات تونر نیز انجام پذیرفته است.

قابل ذکر است که این شرکت ها در تهران، بیشترین فعالیت را روا داشته و در امر صادرات و واردات تونر پرینتر، تجارت های قابل توجهی را رقم زده اند. اما یکی از شرکت های برتری که به عنوان صادرکننده تونر پرینتر فعالیت داشته و البته در امر واردات این محصول نیز دستی دارد؛ شرکت مورد نظر است که تونرهایی با این مشخصات را روانه بازارهای فروش کرده است:

 • تونر پرینتر درجه یک
 • تونر پرینتر با برندهای نام آشنا و برتر

سایت اعلام قیمت تونر پرینتر

همانطور که ذکر شد؛ تونر پرینتر با رنج های متفاوتی از کیفیت در بازارهای فروش به نمایش در آمده و همینطور برندهای مختلفی را از آن خود نموده است. علاوه بر این، اندازه تونر پرینتر نیز متغیر بوده و در این حالت تعدادی از این محصولات، همراه با ذرات ریزتری بوده و برخی نیز حاوی ذرات درشت تری اند.
با توجه به همه‌ی این عوامل، مشاهده قیمت های مختلف از این محصول در هر یک از واحدهای فروش و عرضه، دور از انتظار یا بعید نخواهد بود. اکنون توسط سایت های بزرگ و تخصصی فروش تونر پرینتر می توان از اعلام قیمت های روزانه این محصول مطلع شد و برآوردهای لازم جهت خرید تونر را به انجام رساند.
از این سایت ها، امکان مشاهده سریع قیمت ها حتی قیمت روز تونر وجود داشته و دیگر برای استعلام آن مانند روش های قدیمی و خسته کننده، نیاز به حضور خریدار در محل فروش نخواهد بود.

انواع تونر پرینتر در کارخانجات تولیدی

انواع تونر پرینتر در کارخانجات تولیدی

امروزه هر یک از کارخانجاتی که تحت عنوان کارخانه تونر پرینتر به فعالیت در حوزه تولید این محصول، مشغول به فعالیت هستند؛ انواع تونر را علاوه بر اینکه در طیفی متنوع از رنگ حی و حاضر کرده اند؛ آن ها را با اندازه های متعددی نیز عرضه ساخته اند. برای نمونه می توان به تونرهایی اشاره کرد که حاوی ذرات ۸ تا ۱۰ میکرون بوده و در نتیجه وضوح بهتری از چاپ را ممکن خواهند کرد. البته این اندازه، شامل تونرهای جدیدی است که توسط برترین واحدهای تولیدی تونر پرینتر اعمال و اجرا گشته است.

وگرنه تونرهای تولید شده در سابق به این اندازه ریز نبوده و ذرات بزرگتری که کیفیت چاپ معمولی را در بر داشت؛ شامل می شدند.

پخش ارزان ترین مارک تونر پرینتر

مسلماً می دانید که بهترین مارک تونر در بازار، با قیمت های بالایی به فروش رسیده که این امر دور از انتظار خریداران نیست. اما مسئله ای که وجود دارد؛ این است که ممکن است تهیه بهترین برند این محصول با این حد قیمت برای برخی از مشتریان امکان پذیر نباشد و از طرفی آن ها نخواهند که تونرهای با مارک دیگر را خریداری نمایند. پس راه حل چیست و باید برای دستیابی به بهترین برند تونر با نازلترین قیمت یا حداقل قیمتی مناسب تر از بازارهای واقعی، چه باید کرد؟

راه این است که مشتریان عزیز می توانند از مراجعه مستقیم به مراکز پخش استفاده کرده و از این طریق هم به بهترین مارک و برند تونر پرینتر دسترسی داشته و هم اینکه بتوانند محصول فوق را با ارزان ترین قیمت تهیه نمایند. پس راه حل آنقدرها هم که به نظر می رسید؛ مشکل و پیچیده نبود.

فروش تونر پرینتر با قیمت مناسب

فروش تونر پرینتر با قیمت مناسببا استفاده از تونر پرینتر، نیاز بسیاری از صنایع چاپ به خوبی تامین شده و نسبت به گذشته، چاپ هایی پیشرفته تر و به مراتب برتر در دسترس عموم افراد قرار گرفته است. اما همانطور که گفته شد؛ محصول فوق در بازارهای مختلف و بنابر نوسانات بازار و دلایل دیگر، ممکن است قیمت هایی متغیر را به خود اختصاص داده باشد. یعنی هم می توان تونرهایی با قیمت پایین و هم تونرهایی با قیمت بالا را در مراکز فروش دید.

اما راهکاری وجود دارد که بتوان توسط آن، تونر پرینتر را با قیمتی مناسب تهیه و خریداری کرد. یعنی علاوه بر واحدهای توزیع و پخش تونر، توسط عمده ترین مرکز فروش تونر که در بازار تهران به وفور از آن ها وجود دارد؛ امکان سفارش و خرید تونر با قیمتی استثنایی وجود خواهد داشت.

خرید تونر پرینتر به صورت آنلاین

خرید تونر پرینتر به صورت آنلاینتونر پرینتر را هم می توان از طریق مراکز فروش حضوری و هم به صورت آنلاین خریداری کرد. اما فرق این دو در چیست و خریداران از چه راهی برای خرید این محصول اقدام نمایند؛ بیشتر به نفعشان خواهد بود؟
در جواب می توان خرید آنلاین و اینترنتی تونر را بر خرید حضوری آن ارجحیت داد. با وجود این دلایل:

 1. با استفاده از خرید اینترنتی تونر، هر کجا و هر زمان می توان این محصول را سفارش داد.
 2. حتی از دورترین مسافت ها هم می توان از مراکز فروش معتبر نسبت به خرید تونر باکیفیت اقدام کرد.
 3. خرید گروهی تونر بدون هیچ دردسر و هزینه بیجا، از این طریق ممکن خواهد بود؛ بدون اینکه کمترین وقتی از خریداران گرفته شود.
 4. از این طریق، ضمانت خرید تونر نیز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.
 5. همچنین خرید پستی تونر در سریع ترین زمان ممکن برای یکایک خریداران میسر گشته و می توانند در محلی که حضور دارند؛ سفارشات خود را تحویل بگیرند.

بهترین برند تولید شده از تونر ایرانی

بهترین برند تولید شده از تونر ایرانیهر یک از واحد های تولیدی تونر، خواه در قالب کارخانه تولیدی یا کارگاه تولیدی تونر، اقدام به عرضه این محصول با برندهای متعددی کرده اند. برخی از این برندها با وجود ارائه تونرهایی با مشخصات عالی و کیفیت متمایز، موفق به کسب عنوان بهترین برند از تونر شده و تعدادی دیگر هم از این امتیاز بی نصیب مانده اند.
به طور قطع، انتخاب بهترین برند تولید شده از تونر ایرانی، همخوانی بیشتری با نیاز مشتریان داشته و تامین بهتری از خواسته های آن ها را به وجود خواهد آورد. برای وصول به این امر، کافی است خریداران عزیز از مراکزی که می شناسند و یا از اعتبارشان مطمئن اند؛ اقدام کنند. در این صورت، در اسرع وقت، بهترین برند و مارک تونر در اختیار متقاضیان قرار گرفته و می توانند از چنین تونرهایی بهره مند شوند:

 • تونر با قابلیت چاپ های اعلا و طولانی
 • تونر همراه کارتریج با بهترین قیمت

مرکز فروش ارزانترین تونر پرینتر در شیراز

شیراز از مراکز اصلی تولید و فروش انواع تونر پرینتر در ایران به شمار آمده و تونرهایی متناسب با نیاز و خواسته افراد را تحویل بازارهای فروش داده است. در این شهر، کارخانجات و کارگاه های تولیدی زیادی وجود دارند که انواع تونر را در بسته ها و یا کارتریج های مختلفی که حاوی این وزن هاست؛ به بازار ارائه داده اند:

 • تونر ۴۵ گرمی
 • تونر ۶۰ گرمی
 • تونر ۱۰۰ گرمی
 • تونر ۳۰۰ گرمی
 • تونر ۵۰۰ گرمی
 • تونر ۱ کیلویی

هر یک از این بسته ها که دربردارنده تونرهای مرغوب ایرانی اند را می توان از مراکز فروش عمده شیراز سفارش داد و آن ها را با ارزانترین قیمت، خریداری نمود همانطور که می دانید.

شهرهای اصلی تولیدکننده هر محصولی اعم از تونر، آن را نسبت به سایر شهرهای عرضه کننده، ارزان تر به مشتریان ارائه می دهند که به همین علت، بهترین راه، خرید مستقیم از مراکز فروش شیراز برای تهیه تونر می باشد. جهت خرید و دریافت آخرین قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

مطلب پیشنهادی

خرید تونر پرینتر

خرید تونر پرینتر با کیفیت صادراتی

خرید تونر پرینتر در ایران به صورت های مختلفی امکان پذیر است که مشتریان عزیز می توانند در هر روش محصول خود را با کیفیت صادراتی خریداری نموده و مورد استفاده قرار

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650