افزار گستر
پنج شنبه , مهر ۳ ۱۳۹۹
خانه / مستر ریسوگراف / نمایندگی فروش مستر ریسوگراف در استان تهران

نمایندگی فروش مستر ریسوگراف در استان تهران

فروش مستر ریسوگراف برای انواع دستگاه های چاپ ریسو با بهترین کیفیت موجود می باشد. تکثیر و چاپ ارزان قیمت بهمراه صرفه اقتصادی بالا باعث شده است مشتریان زیادی خواهان خرید این دستگاه ها باشند.

پخش عمده مستر ریسوگراف به صورت خرید تک فروش و عمده به سراسر شهرستان های ایران امکان پذیر می باشد. جهت اطلاع از آخرین قیمت خرده و عمده مستر ریسوگراف با ما همراه باشید.

مستر دستگاه کپی

یکی از مواد مصرفی ریسوگراف، مستر می باشد که به وسیله آن می توان نقش چاپ را بر روی کاغذ منتقل نمود. مستر یا همان استنسیل به صورت رُل هایی می باشند که در ابعاد و متراژهای متفاوتی به تناسب نوع و مدل دستگاه متغیر و متفاوت می باشد.

فروش مستر ریسوگراف

فرایند در دستگاه های ریسو بدین شیوه می باشد که تصویر چاپ پس از دستور کاربر از طریق لیزر بر روی ترمال هد دریافت می شود و سپس جهت نقش بندی به روی مستر خام منتقل می گردد.

فروش عمده مستر ریسوگراف

عمده فروشی های مستقر در نقاط مختلف کشور همواره سعی دارند تا انواع مستر دستگاه های ریسوگراف را برای عموم مشتریان ارائه نمایند. از سویی این محصولات از استانداردهای ویژه ای برخوردارند و به همین جهت، تقاضاهای فراوانی برای خریدشان در جریان است.

فروش مستر ریسوگراف

بهترین مارک مستر در بازار ایران

از آن جایی که تکنولوژی دستگاه های ریسوگراف به گونه ایست که هر قطع مستر یکبار مصرف بوده و بعد از انجام دستور چاپ توسط دستگاه در ظرف زائد تخلیه می شود، اهمیت کیفیت مستر به خصوص در تعداد چاپ های بالا بسیار مورد توجه می باشد.

پس اگر کیفیت خروجی کار برایمان مهم است باید به خرید مسترهایی که از بهترین متریال ترکیب و ساخته شده اند استفاده نماییم. حتما شما هم خواهان خرید کالای اصل و با کیفیت هستید.

در تهران که پایتخت کشور به شمار می رود، همواره شاهد واردات و توزیع گسترده در زمینه انواع برندهای مستر ریسو در ابعاد مختلفی هستیم. در این راستا مارک های معتبری تولید شده اند که معمولا مطابق استانداردهای دستگاه های خود می باشند را برای کلیه متقاضیان فراهم نموده اند.

فروش مستر ریسوگراف

قیمت انواع مستر ریسو در تهران

همان طور که مستحضر هستید اکثر محصولات و مواد مصرفی ماشین های اداری در ایران به دلیل اینکه تولید خارج است و وارداتی می باشد با توجه به نوسانات شدید بازار در عرضه و تقاضا و همین طور تلاطم نرخ ارز در ایران متغیر می باشد.

شرکت افزار گستر این امکان را فراهم نموده است که با خرید عمده خود می توانید از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید. شما می توانید جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش خود با واحد فروش شرکت در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@
تماس با واحد فروش: 09127198650